Kontakt

Cześć!

jamaleNazywam się Anka Goździk, ale nie o kwiatkach chcę Ci opowiedzieć, chociaż niezmiennie jestem pod ich urokiem. Rzecz będzie o grzybach! Tak, tak, właśnie o grzybach, które w ostatnim czasie zachwyciły mnie i zadziwiły. Nie chodzi tu nawet o ich zaskakujący wygląd, ale o niesamowite lecznicze właściwości. Mało wiemy w Europie na ten temat, ale w Chinach, Japonii i innych krajach azjatyckich stosowane są od wieków, gdzie leczy się całego człowieka, a nie dzieli na kawałki. Większość grzybów leczniczych jest po prostu pożywnym pokarmem, który zapobiega chorobom. Jeśli chcesz więcej poczytać na ten temat, wejdź na inne strony mojego bloga.

Firma z Malezji, której założyciel przez 12 lat badał właściwości grzybów stworzyła największą na świecie plantację ganodermy i swoje produkty od ponad 20 lat rozprowadza po całym świecie. Sama je stosuję, piję również doskonałą kawę z dodatkiem grzyba Reishi i mogę z czystym sumieniem polecić je innym, a dla ludzi, którzy szukają stabilnego, uczciwego biznesu firma DXN jest doskonałym wyborem. Możliwości są praktycznie nieograniczone dla kogoś, kto jest otwarty, energiczny i chce się uczyć nowych rzeczy. To naprawdę duża szansa. Mam nadzieję, że dla Ciebie również nią będzie.

By dowiedzieć się więcej na ten temat zapisz się na mój newsletter, gdzie w przystępny sposób, krok po kroku dokładnie o wszystkim opowiem.

kubek_kawa_rekl

 

 

Zainteresowanych zapraszamy na degustację kawy.

anna.go24@gmail.com                                                          http://annagozdzik.ganodermakawa.pl/

A böngészőben tiltva van a javascript használata. Az űrlap ellenőrző funkciói nem fognak jól működni.

 PROSZĘ O PRZESŁANIE NEWSLETTERÓW
Email*
Imię*